Adresul. Siennicka 25B, 80-758 Gdańsk
Biuro (+48) 697-513-834
Direct(+48) 796-563-552
Napiszbiuro@lukagda.pl
nasza misja

Dostarczamy wszelkie możliwe rozwiązaniaPrecyzja

Parę słów o nas ...

„ w dzisiejszym pędzącym świecie, nie zawsze łatwo o dobry produkt, specjalistę w danej dziedzinie ,czy prawidłowo wykonaną usługę ”

Przedsiębiorstwo LUKA to firma produkującą wyroby z metalu.

Jako producent i sprzedawca, działamy na rynku z zaangażowaniem, oraz uczciwością. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni w zakresie obowiązków i zadań, pracujemy przede wszystkim dla Twojej i własnej satysfakcji… Nasi pracownicy nie są przypadkowi, dokładność  rzetelność  i punktualność,  to nasze główne cechy, a praca nie jest tylko pracą, a częścią świadomości, ze  nasze produkty i wyroby, będą w Twoim życiu długo służyć bez zastrzeżeń.

Każdy zlecony naszej firmie projekt, zostaje dokładnie analizowany, przygotowany, po czym rusza do realizacji . Możesz być pewien, ze nasi konsultanci  pomogą ci znaleźć  produkt spełniający wszelkie Twoje potrzeby.  Profesjonalnie doradzimy oraz wykonamy wizualizacje zamówienia.

Wyróżnia  nas przede wszystkim, to iż działamy w myśl zasady ze firma to ludzie… i dobrze przygotowani pracownicy, nie tylko zawodowo, ale i mentalnie- to silny, zgrany zespół profesjonalistów.  Dlatego tak ważne jest dla nas, motywowanie i wspieranie naszego zespołu, bo to on dba o wydajność,  i wizerunek firmy,  ale przede wszystkim Twoją satysfakcję,  byś  latami mógł cieszyć  się z naszych produktów .

Wykonujemy każdego rodzaju zamówienia  – od balustrad balkonowych, schodów , poręczy po designerskie i bardzo modne w owym czasie metalowe elementy mebli. dlatego wybierając nasze usługi możesz mieć gwarancje najwyższej jakości.

POZDRAWIAMY
ZESPÓŁ LUKA

certfikat 1
certfikat 2
Projektowanie98%
Produkcja92%
Terminowość95%